Interneto svetainių kūrimas

uždaryti
Prisijungimas prie svetainės redagavimo:

Vartotojo vardas
Slaptažodis
uždaryti
El. paštas per naršyklę

Pašto dėžutė (pvz. info@svetaine.lt)
Slaptažodis
Kraunasi...
Uždaryti

Susikurkite interneto svetainę nemokamai!

Mokėkite tik už talpinimą serveryje nuo - 5,25 EUR/mėn.

Išbandyti svetainę dabar

Bandykite 14 dienų. Jokios registracijos. Jokių įsipareigojimų.

Nemokamai gaunate:

  • - Svetainės sukūrimas

  • - Svetainės dizainas

  • - Svetainės redagavimo sistema

  • - El. paštas (5 dėžutės po 3GB)

Elektroninė parduotuvė

Elektroninė parduotuvė
El. parduotuvės sukūrimas - 0 €
El. parduotuvės valdymo sistema - 0 €
Integruoti mokėjimai internetu - 0 €
Parduotuvės nuoma - plačiau

Individualus SPRENDIMAS

Individualus SPRENDIMAS
Interneto svetainės
Informaciniai portalai
E-komercijos sprendimai
Informacinės sistemos
Rasti laisvą WWW adresą:
SVETAINE.LT sistemos vartotojų pavyzdžiai:
Elektroninių parduotuvių pavyzdžiai:
Kodėl reikia rinktis svetaine.lt?

Patogus interneto svetainių kūrimo įrankis

Patogus interneto svetainių kūrimo įrankis Svetaine.lt yra ypatingai patogus ir neturintis analogų interneto svetainių kūrimo įrankis. Dėl savo paprastumo naudotis ir patogaus funkcionalumo, jis plačiai naudojamas Lietuvoje bei kitose Europos Sąjungos šalyse. Atsižvelgdami į klietų poreikius ir naujausias technologijas, šią interneto svetainių kūrimo sistemą nuolatos atnaujiname ir tobuliname.

Universalūs interneto svetainių dizainai

Universalūs interneto svetainių dizainai Interneto svetainių dizainai parengti taip, kad bet kuris dizainas būtų lengvai pritaikomas bet kokios veiklos srities interneto svetainei. Užtenka tik įsikelti pagrindinės nuotraukos vietoje vaizdelį iš savo veiklos srities ir visas svetainės vaizdas keičiasi iš esmės - lyg svetainė būtų sukurta specialiai Jums.

Neribotas interneto svetainės puslapių skaičius

Neribotas interneto svetainės puslapių skaičius Pasirinkę svetaine.lt paslaugas jūs turėsite interneto svetainę su ypatingai lengva ir funkcionalia turinio valdymo sistema (TVS). Labai nustenbame, kai būsimi klientai mūsų teiraujasi, kiek puslapių galės turėti jų interneto svetainė. Nėra jokių apribojimų: puslapių (meniu punktų) turėkite tiek, kiek reikia!

Neribotas nuotraukų skaičius

Neribotas nuotraukų skaičius Svetaine.lt sistema turi modernius foto albumų generavimo, straipsnių, naujienų bei kitus įrankius, kurių pagalba galite talpinti nuotraukas savo internetinėje svetainėje. Mūsų klausia: kiek nuotraukų galima talpinti? Svetaine.lt neturi jokių apribojimų - talpinkite tiek, kiek reikia!

Neribotas prekių kiekis

Neribotas prekių kiekis Naudodamiesi svetaine.lt sistema savo interneto svetainėje galite turėti prekių katalogą su prekių užsakymo moduliu (krepšelis + užsakymas). Sistema neriboja nei prekių kategorijų, nei subkategorijų, nei pačių prekių skaičiaus. Klientams, pageidaujantiems išplėsto funkcionalumo e-parduotuvės, rekomenduojame rinktis elektroninės parduotuvės nuomos paslaugą.

Interneto svetainė atitinka SEO reikalavimus

Interneto svetainė atitinka SEO reikalavimus Jūsų internetinės svetainės programinis kodas yra “draugiškas” paieškų sistemoms (Google ir kt.), todėl jos lengvai išskaito informaciją iš jūsų interneto svetainės. Turime nemažai klientų, kurių svetainės užima aukščiausias pozicijas Google paieškos sistemoje. Nemokamai konsultuojame klientus optimizavimo paieškų sistemoms klausimais.

Galimybė svetainėje naudoti GoogleMaps

Galimybė svetainėje naudoti GoogleMaps Praktiškai kiekvienoje interneto svetainėje yra naudojamas žemėlapis. Interaktyvus žemėlapis, kurį lankytojas gali padidinti, sumažinti ar jo pagalba susiplanuoti maršrutą iki Jūsų - jau tapo privalomu modernių interneto svetainių atributu. Svetaine.lt sistema leidžia lengvai į Jūsų interneto svetainę integruoti interaktyvųjį "Google Maps" žemėlapį.

Interneto svetainės lankomumo modulis

Interneto svetainės lankomumo modulis Svetaine.lt turi integruotą interneto svetainės lankomumo statistikos modulį. Šis statistikos modulis idealiai tinka klientams, kuriems svarbu patogiai stebėti savo svetainės lankomumo augimą. Pažengusiems vartotojams, norintiems išsamios interneto svetainės lankomumo statistikos įvairiais pjūviais, rekomenduojame naudoti "Google Anlytics" interneto svetainės statistikos rinkimo įrankį.

Laisvas mokėjimų grafiko pasirinkimas

Laisvas mokėjimų grafiko pasirinkimas Atsižvelgdami į savo verslo perspektyvas ir galimybes galite rinktis patogiausią mokėjimo periodą. Jei norite sutaupyti, svetaine.lt siūlo interneto svetainės talpinimą užsisakyti ilgesniam periodui (1 ar 2 metams). Jeigu nežinote, kiek ilgai Jums reikės interneto svetainės (pavyzdžiui norite išbandyti naują verslo idėją) galite rinktis trumpalaikius mokėjimus.

Svetainėje integruotas GoogleAnalytics

Svetainėje integruotas GoogleAnalytics Savo interneto svetainės lankomumo statistikai rinkti ir analizuoti galite naudoti profesionalų "Google Anlytics" statistikos įrankį. Jo pagalba galite analizuoti, kaip jūsų interneto svetainę randa ir naršo lankytojai, kiek laiko praleidžia svetainėje, kokia informacija labiausiai domisi ir panašiai. Remdamiesi šia informacija, galėsite spręsti kaip padidinti savo interneto svetainės lankomumą.

Neribotas kalbų kiekis interneto svetainėje

Neribotas kalbų kiekis interneto svetainėje Svetaine.lt sistema - viena iš nedaugelio, leidžianti informaciją savo interneto svetainėje pateikti bet kuria pasaulio kalba. Be to, mes neribojame ir kalbų kiekio. Susikurkite daugiakalbę svetainę su tiek kalbų, kiek reikia. Jūsų svetainė gali "kalbėti" bet kuria pasaulio kalba be jokio papildomo mokesčio ir be apribojimų.

Firminės el. pašto dėžutės

Neribotas el. pašto dėžučių kiekis Pasirinkę svetaine.lt, ne tik greitai susikursite lengvai valdomą svetainę, bet galėsite naudotis ir firminėmis el. pašto dėžutėmis. Klientų akyse atrodysite daug rimtesni ne su @gmail.com ar @yahoo.com, bet su @TavoSvetainesAdresas.lt pašto dėžutėmis. Kiekvienai pašto dėžutei turėsite net po 3 GB vietos. Susikurti galėsite iki 5 firminių pašto dėžučių.

Funkciniai interneto svetainės atnaujinimai

Funkciniai interneto svetainės atnaujinimai Visą laiką, kol būsite su svetaine.lt, Jūsų interneto svetainės Turinio Valdymo Sistema (TVS) visada bus nemokamai atnaujinama ir tobulinama. Mūsų klientai nesistebi savo interneto svetainėje pamatę atsiradusias naujas funkcijas ir galimybes. Ar nors vienas interneto svetainės kūrėjas gali jums tai pasiūlyti? Su svetaine.lt jūsų interneto svetainė visada bus šiuolaikiška.

Interneto svetainės integracija su Facebook

Interneto svetaines integracija su Facebook Pasitelkite facebook'e užsiregistravusius draugus, pažįstamus, klientus ir partnerius savo interneto svetainės, o tuo pačiu, ir verslo reklamai. Būtų nuodėmė nepasinaudoti socialinių tinklų teikiamomis galimybėmis. Įsidėkite Facebook skydelius į savo internetinę svetainę ir stebėkite, kaip didėja Jūsų gerbėjų ratas Facebook'e.

Kasdienės atsarginės duomenų kopijos

Kasdieninės atsarginės duomenų kopijos Svetaine.lt sistemoje yra kasdien daromos atsarginės duomenų kopijos. Netyčia ištrynėte interneto svetainėje esančią svarbią informaciją? Nėra ko nerimauti - mes galime ją atkurti iš atsarginės kopijos. Galite pasirinkti ką atstatyti: tik ištrintus tekstus, tik bylas ar viską kartu. Svetaine.lt - apsaugos Jus nuo bet kokių netikėtumų.

Nemokamos konsultacijos ir pagalba

Nemokamos konsultacijos ir pagalba Reikia konsultacijos, patarimų ar pagalbos? Kvalifikuoti informacinių technologijų specialistai patars interneto svetainės turinio pildymo, praktiškumo (usability), svetainės lankomumo didinimo, optimizavimo paieškos sistemoms ir kitais klausimais. Tapkite mūsų klientu ir naudokitės visais šiais privalumais nemokamai.

svetaine.lt
© 2008 UAB “ES4B” Visos teisės saugomos.
Įm. kodas: 300892538
PVM kodas: LT100003837615
AB bankas Swedbank
A. s.: LT287300010101810170
Mob. +370 699 55567
El. paštas info@svetaine.lt
K. Petrausko g. 26-224, 44156 Kaunas